تک بلاگ

منو

پوشش خبری از نمایشگاه ایفا ۲۰۱۶

پوشش خبری  و لحظه به لحظه نمایشگاه ایفا ۲۰۱۶ را از سایت تک گذر دنبال کنید . پیش ازاین که نمایشگاه به طور رسمی آغاز شود، اعلامیه های متعددی منتشر می شود و امروز و فردا (۳۱ اوت و اول سپتامبر) نشست های خبری برگزار خواهد شد.

با وجود این که سامسونگ جدیدترین دستگاه های Note و Gear VR را رونمایی کرده است، اما احتمالا محصولات جدیدتری را در IFA 2016 رونمایی می کند.
شرکت سونی هم معمولا نسخه های جدید Xperia را در آیفا رونمایی می کند. در حال حاضر شایعاتی درباره رونمایی از Xperia X Performance و Xperia X Compact در یک رخداد جانبی نمایشگاه آیفا پخش شده است.
شرکت هواوی نیز دعوتنامه هایی را برای شرکت در یک رخداد در تاریخ اول سپتامبر ارسال کرده است. انتظار می رود در این رخداد از یک تبلت یا گوشی هوشمند با صفحه نمایش منحی رونمایی شود.
علاوه بر گوشی های هوشمند و تبلت ها، تجهیزات پوشیدنی نیز جای خود را در نمایشگاه آیفا باز کرده اند. سامسونگ اشاره هایی به برگزاری اولین رخداد مربوط به Gear S3 همزمان با نمایشگاه آیفا در شهر برلین داشته است. گفته می شود این شرکت قصد دارد سه نسخه Frontier، Explorer و Classic از S3 را رونمایی کند.
همچنین گفته می شود دو شرکت هواوی و ایسوس نیز در نمایشگاه امسال نسخه های جدید ساعت هوشمند خود را عرضه می کنند.
نمایشگاه سالانه آیفا، یکی از معتبرترین نمایشگاه های تجهیزات الکترونیکی است که در آن بهترین گوشی های هوشمند، تبلت ها، کامپیوترهای شخصی، تلویزیون ها و تجهیزات پوشیدنی معرفی و رونمایی می شوند. اولین کنفرانس آیفا در سال ۱۹۲۴ برگزار شد و این رخداد در سال ۱۹۳۹ به یک نمایشگاه سالانه بدل شد.

با تک گذر همراه باشید و رویداد آیفا ۲۰۱۶ را لحظه به لحظه دنبال کنید .

به صفحه پوشش خبری آیفا ۲۰۱۶ بروید .

دسته :  اخبار سایت, تک گذر

دیدگاه ها